Tag Category

Microsoft Dynamics Danışmanlığı

Dynamics 3.0'dan Azure ortamında Dynamics 365 F&O geçişine tanıklık ettik. 4 kıtada onlarca proje implementasyonu gerçekleştirdik.

Odoo • Image and Text

 

Microsoft Dynamics aşina olduğunuz Office uygulamaları ile tam entegre bir şekilde çalışan bir ERP uygulamasıdır. Microsoft Dynamics ERP programına geçtiğinizde ERP programı değil, Office uygulamaları Word ve Excel kullanır gibi işlerinizi kolaylıkla yürütebileceğiniz bir uygulamaya sahip olursunuz. Microsoft Dynamics ile birlikte mali, satış çalışan uygulamalar ve operasyonlar getirerek geleneksel ERP sistemleri ötesine geçer. Ayrıca tüm bunların yanına bulut üzerinde çalışabilmesi  size cihazlar arasında, her zaman, her yerde çalışabilme imkanı verir.

Odoo • Image and Text

 

Nerede olursanız olun ERP sistemlerini ister cep telefonunuzdan, ister tabletten, ister bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Bu sayede işinizi ve müşterilerinizi korumak için aynı zamanda sorunsuz bir deneyim ve kurumsal sınıfta bir güvenlik hizmeti de alırsınız.

Değişime başlayın ve kolaylıkla yönetin. Microsoft Dynamics ERP, size işlerinizde hız ve verim kazandırarak ölçülebilir bir büyüme kazandırmak için tasarlanmıştır .