Vis Marin IT Services

ERP, CRM, BI and Project Consulting services. 4 continents more than 100 project implementations.

ERP Consulting

Firma ihtiyaçlarınız analiz edilerek, uzman ekibimile ERP seçimi ve uyarlaması konusunda profesyönel ekibimizle hizmet sunmaktayız. Firmamız Microsoft Dynamics 365 F&O, Odoo ERP, Uyumsoft Bulut ERP  gibi firmanların çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

CPA Consulting

Kadromuda yer alan Mali Müşavirlerimiz hem ERP uygulamalarının başarıya ulaşmasına yardım ederken, E-Defter, E-Fatura, E-Beyanname gibi çözümlerimizde de danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Project Management Consulting

Başarılı proje geçişlerinde Proje Yönetimi metodolojisinin önemini biliyoruz. Projelerinizde  Proje yönetim himetleri vermekteyiz.

Robotic Coding Courses

Kodlamanın ve Robotların geleceğin teknolojisi olduğunu biliyoruz. 3-5 yaş arası çocuklarımıza Levent ofisimizde robotik kodlama eğitimleri vererek, ilgilenen arkadaşlara lab çalışmaları yapıyoruz.

Vis Marin Bilişim 2011 yılında kurulmuştur. Ekibimiz, Microsoft’un Kurumsal Kaynak Planlama alanında Türkiye pazarına girdiği tarihlerden bu yana Microsoft Dynamics ERP konusunda tecrübe sahibi bir ekip tarafından kurulmuştur.

  • Türkiye ve yurtdışında çok sayıda Microsoft Dynamics AX implementasyonu gerçekleştirmiş;
  • Dynamics tarafında kendi lokalizasyon uygulamasını yazarak firmalarda uygulamış, ayrıca bir çok web tabanlı B2B ve B2C portalı uygulamasına imza atmış.
  • E-Dönüşüm, Gelişmiş Depo Yönetimi, Muhasebe Boyut Hiyerarşisi, Banka Entegrasyonları, B2B Müşteri/Servi Yönetimi, Ürün konfigüratörü gibi  çok sayıda ürünü Microsoft ve Odoo ERP taraflarında tamamlamış
  • Başarısız ERP projelerinin yeniden ele alınması ve düzeltilmesi konusunda önemli bir deneyime ve referansa sahip,
  • Microsoft Power BI tarafında çokça bütünleşik ERP entegrasyon projelerini başarıyla hayata geçirmiş

      -Odoo ERP ve Microsoft Dynamics Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Satış sonrası destek anlamında, 2012 yılında kurduğu destek yönetim paneli ile bir çok kurumsal müşteriye aynı anda cevap verebilen bir yapıyı işlerlik  kazandırmıştır.

4 kıtada sayısız ERP implementasyonunu başarıyla gerçekleştiren firmamız, 100 den farklı başarısız giden projede de farklı çözüm ortaklarına yardımda bulunmuştur.

Vis Marin Bilişim, Odoo, Microsoft Dynamics AXMicrosoft Dynamics NAV ERP ve  Microsoft Dynamics CRM yazılımlarının çözüm ortaklığını yapmaktadır. Vis Marin Bilişim ayrıca Power BI uzmanlığı ile bir çok firmaya Power BI desteği vermektedir.